Ferizli'de 2. Aday Adayı Ramazan Serhoş Oldu27 Nisan 2018, Cuma

24 Haziran erken genel Seçimleri nedeniyle aday adayları çoğalmaya devam ediyor.

Ak Partiden aday adaylığı başvurusu için Ferizli’den ikinci bir aday adayı Ak Parti eski ilçe başkanı Ramazan Serhoş oldu.

Serhoş, 2007 de Ak Parti gençlik kollarında başladığı siyasete Belediye meclis üyesi olarak devam etti. Ardından bir dönem ilçe başkanlığı görevinde bulunan Ramazan Serhoş milletvekilliği için aday adaylığını açıkladı.

Serhoş yaptığı açıklamada “partili arkadaşlarımızla birlikte yaptığımız istişare neticesinde böyle zor ama güzel bir karara vardık. Allah nasip ederse 28 Nisan Cumartesi günü İl başkanlığımıza giderek başvurumuzu yapacağız.

Ben inanıyorum ki yapılacak parti içi çalışmalar neticesinde Adaylık listesinde yerimizi alacağız. Ve seçim çalışmaları için üzerimize düşen her ne varsa kaçınmadan yerine getireceğiz ve değerli halkımızda reva görüp Allah’ta nasip ederse milletimize hizmet etmeye devam edeceğiz.

Bu vesileyle Sakarya’mızın ve Kuzey bölgemizin daha çok hizmet almasına, daha önemli projelerin gerçekleşmesine, insanımızın refah seviyesinin daha da yükselmesine katkıda bulunmak için çaba sarf edeceğiz” diye söyledi.    

haberüstübi 

Bu haber toplam 4233 defa okundu.