AKP'li Feyzi İşbaşaran'dan bomba açıklamalar17 Aralık 2014 - 21:38, Çarşamba


 

Cezaevindeki eski AKP'li Feyzi İşbaşaran'dan bomba açıklamalar

 

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’a “hakaret” suçlamasıyla tutuklanan eski AKP’li vekil Feyzi İşbaşaran, cezaevinde yazılı basın açıklaması yaptı.

Gözaltına nasıl alındığının anlatıldığı açıklamada İşbaşaran, kapıya gelen polislere “nerenin polisisiniz”sorusuna, isminin Şeref olduğunu söyleyen polisin, “Ben Tayyip’in polisiyim” cevabını verdiğini söyledi.

İşbaşaran, “Tayyip’in polisi diye bir şey olmaz” şeklindeki sözlerine karşılık ise aynı polis memurundan,“Ben Tayyip’in polisiyim maaşımı ondan alıyorum” şeklinde cevap aldığını iddia etti.

“DÜNYA TÜRKİYE’DEKİ REJİME “DİKTA” SİZE “DİKTATÖR” DİYOR”

İşbaşaran açıklamasının devamında Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ı çok sert eleştirdi. 34 yıl önce kendisini Kenan Evren’in cezaevine attığını belirten İşbaşaran,  “34 yıl sonra Tayyip Erdoğan beni tutuklatıp Paşakapısı Cezaevi’ne attı” ifadelerini kullandı. İşbaşaran, Erdoğan'a seslenerek, "Dünya Türkiye’deki rejime “dikta” size “diktatör” diyor. Bunun nedenini düşünmüş olmanız lazım" dedi.

İŞTE FEYZİ İŞBAŞARAN’IN O AÇIKLAMASI:

“7 Aralık sabah 5:30 - 6:00 gibi İstanbul’da otelin kapısı çaldı. Kapıyı açtım üç sivil kişi içeri girdi. Siz kimsiniz? diye sordum. “Benim adım ŞEREF. Başkomiserim ve diğer iki arkadaş da polis.” Nerenin polisisiniz? diye sordum. ŞEREF denilen başkomiser: “Ben Tayyip’in polisiyim.” Tayyip’in polisi diye bir şey olmaz.

Devletin polisi olur.

Siz beni yanlış anladınız. Hangi ilçe emniyetinden geliyorsunuz? demek istedim.

ŞEREF denilen Başkomiser (polis de olabilir 40 yaşlarında olduğu için Komiser diye tahmin ettim.)

“Ben Tayyip’in polisiyim maaşımı ondan alıyorum.”

Kendisini tekrar düzelttim. Sen Tayyip’ten maaş almıyorsun. Tayyip’in de, benim de, senin de maaşını devlet ödüyor.

Giyinip Beyoğlu Taksim Asayiş Müdürlüğü’ne gittik.

Meğer konu Adnan OKTAR (Adnan Hoca) denilen biri ve Müridleri (!) hakkında tweetler uydurup (copy paste) yayınlamış ve hakkımda savcılığa başvurmuşlar. Beni mahkemeye çağırmış, ben de gitmemişim.

Anadolu Yakası Kartal Adliyesine gittik Savcıya ifade verdim. Savcıya, bana bir tebligat gelmedi. Tebligatı kim ve ne zaman almış? Görebilir miyim?

Savcı: Tebligatı dosyada aradı bulamadı.

Savcı: “Kendiniz gidip araştırın.” (Hala araştırıyoruz.)

Savcılıkta ifadem bitti Adliye’den çıktık taksiye yöneldim.

TEKRAR KARAKOLA

Polisler: “Biz de karşıya geçiyoruz sizi bırakalım.” "Olur." dedim.

Yolda polislere bir telefon geldi, polis konuştu ve bana dönüp “Tekrar Beyoğlu Taksim Asayiş Müdürlüğü’ne gideceğiz imzalamanız gereken bir belge varmış.” "Peki." dedim.

Beyoğlu Taksim Asayiş Büro Amirliğine öğlen saat: 11:30 gibi gittik. O saatte görevli Başkomiser Cumhurbaşkanlığı’ndan savcıyı aramışlar, savcı da bizi aradı, sizi gözaltına alıyoruz.

Sabah saba Cumhurbaşkanı ile ne işim var? Benim otelden alınma nedenim Adnan OKTAR (Adnan Hoca). Başkomiser “Cumhurbaşkanı’na hakaret etmişsin.” Benim yazdığım tweetler ortada. 7 Aralık 2014 sabah 07:15’te yazmışım Cumhurbaşkanı’na bir hakaret yok. (Bu arada herkes Feyzi İŞBAŞARAN’ın hesabına girip okuyabilir.)

Beyoğlu Taksim Asayiş Müdürlüğü 12:30’da telefonuma ve üstümdeki her şeye el koydu.

(Polis beni 24 saat avukatım ve ailemle görüştürmedi. Avukatım 8 Aralık 2014’te Pazartesi günü kendiliğinden Çağlayan Adliyesi’ne geldi.).Ayrıca önemle belirtilmesi gereken bir husuta telefonumda el koyla kararı olmasına rağmen telefonun açık tutulmuş ve telefoonuma gelen aramala cevap verildiğini yakınlarımdan öğrenmiş bulunmaktayım.Gece saatlerinde beni arayan oğlumla polis memurunun görüşmüş olduğuna dair ilgili telekominikasyon firmasının kayıtlarıda mevcuttur.

Gece saat 03:00 gibi polis geldi“Avukatınız geldi görüşmek istiyor” (Ben de avukatım geldi diye düşündüm). Polis beni bir odaya aldı içerde sivil giyinimli 30 yaşlarında biri oturuyordu. Polislerin hepsi sivil giyimli olduğu için odada oturan kişiyi de polis sandım. Avukatım nerede diye sordum. Masada oturan sivil giyinimli kişi “Biraz bekleyelim polis fotokopi işini bitirsin çağırırız” (O arada polis odada fotokopi çekiyordu). 10 dakika sonra polisin fotokopi işi bitti “Avukat benim bu da benim kimliğim adım İsmail ASLAN, beni MHP Genel Başkan Yardımcısı Şefkat ÇETİN gönderdi”. Ben de kendisine “Şefkat ÇETİN ile tanışıklığım yok. Birbirimizi basından tanıyoruz. Gecenin bu saatinde neden bana avukat göndersin? Teşekkür ediyorum benim avukatım var yarın Adliye’ye gelir.”

Bu avukat (!) denilen kişi önüme A4 kağıt koydu “Şefkat ÇETİN Bey beni bu saatte gönderdi, kendisine teşekkür mektubu yazar mısınız?” Ben de kendisine “Ne münasebet Şefkat ÇETİN Bey ile tanışıklığım yok. Seni de tanımıyorum.”

Bu avukat denen kişi peki size iyi geceler dedi ve ayağa kalktı ve saldırması bir oldu.

Bağırmam üzerine polisler içeri girdi kelepçeleyip bir odaya kilitlediler. Beni de hastaneye götürdüler. Dudağıma 7-8 dikiş atıldı (detaylı rapor dosyamda mevcut). Hastaneden sonra Beyoğlu - Taksim Asayiş Büro Amirliğine geldim. Polis, nöbetçi savcıyı aradı “Bu saldırgan avukatı ne yapalım?” Nöbetçi savcı “Serbest bırakın, ifadesi için sonra çağırırım” dedi ve telefonu kapattı. Polis de bu saldırganı bıraktı. Bu olay sonrasında Sayın Şefkat Çetin ile bu şahsın hiçbir alkası olmadığı ve adının kullanıldığı ortaya çıkmış olup MHP kanallarınca da bu konuya ilişkin gerekli açılamalar yapılmıştır.

8 Aralık 2014 Pazartesi sabah 10:00 gibi Beyoğlu - Taksim Asayiş Büro Amirliğinde Çağlayan Adliyesi’ne gitmek için yola çıktık. Kapıda AKP Milletvekili Metin KÜLÜNK (Yolsuzluk yapma özgürlüğümüz de olmalı diyen vekil) öncülüğünde 150 kadar AKP’li bağırıyordu ve polis aracına saldırdılar. Güçlükle oradan ayrıldık. Bu defa da Çağlayan Adliyesi’nin kapısında saldırıya uğradım. Bu provokasyonların ardından nihayet savcıya çıktık. Savcı ifademi aldı. Savcı çok garip bir karar verdi. Tutuklu yargılanmam üzere 5. Sulh Ceza Hakimi’ne sevk etti. 5. Sulh Ceza Mahkemesine ifade verdim (yeni kurulan tek hakimli mahkemelerden biri buna da özgürlük hakimi demişler). Avukatım hakimin önündeki ekranı görüyordu. Tutuklanma kararım çoktan verilmişti. Formalite gereği ifademe başvurulduğunu anladım çünkü emir Cumhurbaşkanı’ndan gelmişti. 5. Sulh Ceza Mahkemesi Hakimi’nin hakkımaki tutuklama kararı yalnız Türkiye’de değil dünyada bir ilk oldu. Yani ortada hukuk diye bir şey yok.
 

ORDUNUN “BAŞKOMUTANI”, POLİSIN “AMİRİ OLDUNUZ”

12 yıllık hükümetin başındaydınız. “Mutlak çoğunluk”la TBMM’yi parmağınızda oynattınız. %50’yi %1.75 ile geçerek Cumhurbaşkanı oldunuz. Cumhurbaşkanı seçim propagandanızı nasıl bir Cumhurbaşkanı olacağınızı tüm dünya gördü ve görüyor.

Şimdi eski hükümetinize paralel bir hükümeti AK-SARAY’da kuruyorsunuz.

Yargıyı ele geçirdiniz, Sulh Ceza adı altında “tutuklama mekanizmaları” kurdunuz. Ordunun “Başkomutanı”,polisin “amiri” ihaleleri paylaştınız. Müteahhitlerden toplanan paralarla “havuz medyası” oluşturdunuz.

TRT sizin, AA sizin, MİT sizin sırdaşınız oldu. İstihbarat, dinlemeler, ajanlar, provokasyonlar, ne ararsanız var.

Bütün bunlar yetmezmiş gibi bir de güvenlik yasası çıkarttınız. Polisten bir ordu kurdunuz. İnsanlara sokakta ateş etme yetkisi veriyorsunuz. ABD’nin sıkı dostu BOP eşbaşkanıydınız, AB için ne çok uğraşmıştınız. AB’den müzakere tarihi alındığında otobüsün üstünde halkı selamlayıp kutlamalar yaptınız. Ortadoğu, Arap ülkeleri ve komşu ülkelerin lideriydiniz. Bir bakın bakalım kimse yanınızda kaldı mı? Yıllarca peşinde koştuğunuz AB’den bugün karşı olduğunuzu açıklıyorsunuz.

Dünya Türkiye’deki rejime “dikta” size “diktatör” diyor. Bunun nedenini düşünmüş olmanız lazım.

Gezi’de masum, hak ve özgürlükler talebinde bulunan gençler ve kadınlara karşı meydan meydan mitingler düzenlediniz. “%50’mi evlerinde zor tutuyorum” söyleminiz bir devlet adamı söylemi değildir. Gencecik çocuklar sokaklarda katledildi. 14 yaşında katledilen Berkin ELVAN’ı terörist ilan ettiniz. Annesini Alevi diye meydanlarda yuhlattınız.

Tam zafer kazandım derken 600 yıllık Osmanlı ve 92 yıllık Türkiye Cumhuriyeti’nin en büyük soygun iddiası patladı. Bazı bakanlarınızın çocukları ve size yakın işadamları gözaltına alındı. Soygun iddiasına adı karışan bakanlarınızı görevden almak zorunda kaldınız.

Oğlunuz Bilal ERDOĞAN ile ilgili de gözaltı kararı verilmişti. Netice itibariyle kendiniz, aileniz, bakanlarınız, partiniz bu soygun iddiasının tam göbeğindeydi.

Binlerce polisi, savıcıyı, hakimi görevden alarak kapatmaya çalıştınız. Kim size karşı çıkmışsa “paralelci” yaptınız. Kürdü, alevisi, solcusu her kim size karşı çıkmışsa “paralelci” adı altında sağa sola savurdunuz.

Bu “paralelci” işini o kadar sevdiniz ki, şimdi başbakanı olduğunuz eski hükümetinize “paralel” bir hükümeti AK-SARAY’ınızda kuruyorsunuz.

Bugün 17 Aralık 2014 Mevlana Hazretlerinin vefatının yıldönümü. Yani Şeb-i Aruz. Mevlana “kim olursan ol gel” diyor ama kul hakkını yiyeni ne Mevlana ne Hazreti Muhammed, ne de Allah kabul eder.

Ben 30 yıldır siyasetteyim. Başbakan, Cumhurbaşkanı (ÖZAL) Başdanışmanlığı, İstanbul ve Elazığ Milletvekilliği, yıllarca Anavatan Partisi MKYK üyeliği ve Genel Başkan Yardımcılığı yaptım. Bana hiç kimse hırsız demedi, diyemez de. Çocuklarıma bırakacağım en büyük miras şereftir.

34 yıl önce üniversite öğrencisiyken 12 Eylül darbesinin lideri er Kenan EVREN (rütbesi düşürüldü) beni Mamak Cezaevi’ne atmıştı. 34 yıl sonra Tayyip ERDOĞAN beni tutuklatıp Paşakapısı Cezaevi’ne attı. Bu açıklamayı da bu cezaevinden yazıyorum.

Tayyip ERDOĞAN; şimdi kendisini ve rejimini daha iyi düşünmeli.

ABD’ye, AB’ye, Ortadoğu ve Arap ülkelerine kızıyorsunuz çünkü tüm dünya Türkiye’deki gidişattan endişeli ve ardarda açıklamalar yapıyorlar. Tayyip ERDOĞAN hem kendisini hem de Türkiye’yi yalnızlığa sürükledi. Buna da “değerli yalnızlık” diyorlar.

Üzülerek belirtmeliyim ki bu bir liderin tükenişi ve bir ülkenin çöküşe doğru sürüklenmesinin başlangıcıdır. Her çözüm diye başladığı çözüm malesef “çözümsüzlük çözüm haline geldi”.

Allah Türkiye’nin yardımcısı olsun.

Saygılarımla,

Feyzi İŞBAŞARAN

Paşakapısı K. Cezaevi

İstanbul”

Odatv.com

 

Bu haber toplam 1638 defa okundu. Bu haber toplam 0 defa facebook`da paylaşıldı.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

                                          

 

Haber Yorumları

BURHANETTİN ÖNER11 Haziran 2018 - 18:03, Pazartesi

HAYIRLI OLSUN. EMEĞİ GECENLERİ CANI GÖNÜLDEN KUTLARIM. BAYRAM ÖNCESİ ÇOK ÇOK İYİ OLDU.HİZMETE DEVAMMMM... Habere Git..

sakaryalı7 Haziran 2018 - 17:01, Perşembe

boşuna anlatmayın 15 temmuzdaki tepkisizliğini kimseye anlatamaz Aydoğan ARSLAN ne kadar eminsin babanın kızımı bu kadar eminsin Habere Git..

İshak şen7 Haziran 2018 - 15:34, Perşembe

Allah bu birlik ve beraberliğinizi daim etsin. Ferizli Devlet Hastanesinde bir aile ortamı oluşturulan bu yemeği tertip edenlere teşekkür ederiz. Habere Git..

ak saçlı6 Haziran 2018 - 16:58, Çarşamba

SALDIR tektek cevap vermeye gerek yok aslında fesatlığınızdan öleceksiniz neredeyse kıskananlar çatlasın ne diim Habere Git..

SALDIR5 Haziran 2018 - 13:34, Salı

Saldır aksaçlı fatihin fedaisi karamurat; Allah kimseyi yanışı savunacak zelilliğe düşürmesin. Habere Git..

ak saçlı3 Haziran 2018 - 20:26, Pazar

YORUMCU YORMA SEN KENDİNİ CADDEYİ TRAFİĞE KAPATTILAR VATANDAŞA DEĞİL YOKSULA UNDA TOPLADI GÖNDERDİLER BU ŞATAFATLI BİR GÖSTERİ DEĞİL GÖNÜL SOFRASI İNSANLARI SENEDE BİR GÜN BİR ÖĞÜN DE OLSA BİR ARAYA GETİRMEKTİR MESELA BEN HİÇ AYNI SOFRAYA OTURMAYI TAHMİN BİLE EDEMİYECEĞİM İNSANLARLA AYNI SOFRAYA OTURUP İFTAR AÇTIK ÖNCESİNDE HOŞ SOHPETLER ETTİK NE DİR KARDEŞİM SİZİN BU İKTİDAR DÜŞMANLIĞINIZ MUHALEFET YAPMANINDA BİR DOZU VAR SİZ O DOZU İYİCE SANA VE HİÇ BİR ESNAFA KİMSENİN EZİYET VERDİĞİ YOK ŞATAFATA GELİNCE BEN O İFTARDA ŞATAFAT FİLAN GÖRMEDİM İŞİNE BAK İŞİNE Habere Git..

Iftar3 Haziran 2018 - 15:51, Pazar

Iki yil yagmurdan olmadi iptal edildi.bu seferde dedinizki hava durumunu takip etmedinizmi buyuksehirin bu ilceye ne kasti var...niye iftar yapilmiyor.simdi yapildi yine elestiri... size batan bence Ahmet Soguk.hasetinizden catlayin sayin muhalefet. Habere Git..

Yorumcu2 Haziran 2018 - 10:43, Cumartesi

Oy aksaçlı dayım benim. Ben bir esnafım. O haber sitesine mesaj yazanlardan biride benim. Güzel olan ne? Benim yolumu kestiği mi? Bu şehrin bende vatandaşıyım. Bende vergi veriyor çocuk bakıyor, ticaret yapmaya çalışıyorum. Dün insanların maneviyesine dokunup yoksula un toplayacaksın, bugün iftar diye yolu caddeyi sokağı bir gün önceden keserek şatafat gösteri yapacaksın. Yapacaksan yap ta bana eziyet verme kardeşim. Varsa zerre kadar hakkım ki vardır helal etmiyorum. Napçan şimdi aksaçlı dayı? Lakin sizler alıştırıldınız yanlı yalaka basına başkası sizi kesmiyor. Habere Git..

ak saçlı2 Haziran 2018 - 08:49, Cumartesi

SAYIN EDİTÖR İPTAL EDİLMEDEN ÖNCEKİ SENELERDEDE BİR GÜN ÖNCEDEN YANİ BİRGÜN ÖNCE İFTARDAN SONRA CADDE KAPATILIYORDU YANİ ŞU GÜZELİM ORGANİZASYONA ÇAMUR ATMAK İÇİN HABER YAPIYORSUNUZ ONDAN SONRADA BEN HABER YAPTIM BEN HABERCİYİM DİYE GEÇİNİRSİNİZ ÇOK GÜZEL BİR ORGANİZASYON OLDU TABİİ BAZI EKSİKLERİ OLDU AMA OLAĞAN ŞEYLER KUSURSUZ OLACAK DİYE BİRŞEY YOK BENCE MUHALEFET YAPACAĞINIZA,SİYASET YAPACAĞINIZA HABER YAPĞIN HABER BİZ BURAYI HABER SİTESİ OLARAK GÖRÜYORUZ ÇÜNKÜ FARKLI BİR SİTEYSE SÖYLEYİN ONA GÖRE GİRELİM BİZDE BU SİTEYE GERÇİ ŞİMDİ SEN BU YORUMU YAYINLAMASSIN ODA VAR İSTER YAYINLA İSTER MESAJ OLARAK KABUL ET Habere Git..

BURHANETTİN ÖNER29 Mayıs 2018 - 18:42, Salı

SAYIN KAYMAKAMIMIZ. HOŞ GELDİNİZ.GÖREV YERİNİZ HAYIRLI OLSUN İNŞALLAH.KUTLARIZ. Habere Git..

ferizli Küçük Sanayi29 Mayıs 2018 - 12:30, Salı

Vekil Kaymakam bey Hoş Geldiniz hayırlı olsun yeni görev yeriniz Habere Git..

ferizli Küçük Sanayi29 Mayıs 2018 - 12:30, Salı

Vekil Kaymakam bey Hoş Geldiniz hayırlı olsun yeni görev yeriniz Habere Git..

Helal28 Mayıs 2018 - 23:52, Pazartesi

Helal olsun neden satıyorlar ama üniversite yapıyorlar satıyorlar akgölü yaptılar satmadan neler yaptılar onlar zaten belli kapalı pazarları bile var utan Ferizli sattınız satılan yerlerin parası bile nerede açıklama bile yok yürü Söğütlü kim tutar seni utan Ferizli milletvekilleri bile yok artık geri adım başladı... Habere Git..

Komsu26 Mayıs 2018 - 17:10, Cumartesi

Ben bu habere cok guldum yahu o parklari bu hale getiren sizin cocuklariniz degilmi maden xok lazim tasla sopayla kirmayacaksiniz komsularimin cicuklari mahvetti o parki sigara icerler parka atarlar evinizi baktiginiz gibi parka bakmissiniz.takim elbise pesinde galiba ne ukalaca bir cumle bir kere dahi gitmemis belediyeye kslkmis sitem diyor.H.C lek adli vatandas... Habere Git..

Kamil Tursucu24 Mayıs 2018 - 10:48, Perşembe

Milletvekili adayları Ferizli ziyareti demişsiniz ancak aslında akp ferizli ilçe başkanlığı ziyareti demeniz gerekiyordu. salı günü geliyorlar pazara ve esnafa uğramadan gidiyorlar gezecek gücü kendilerinde bulamıyorlarmı niye gezmemişler gücü kaybettiklerinin resmidir Habere Git..

Gel Gez22 Mayıs 2018 - 18:49, Salı

Hadi Şimdi Herkese Veda Yemeği Ver Hadi Şimdi Herkesi Gez Öyle yok ordan yazmak ile hadiyin Ayhan sefer üstün bey ve mustaha isen görelim sizleri sahnede siz bu haberi okuyanlar yorum atmayın sakın bulurlar sizleri tamam mı soğuk soğuk vurur yüzünüze korkarsınız rüzgardan.....z.e.k.i.c.e Diymi vatansever ÇOK Yaşa Habere Git..

FERİZLİLİ16 Mayıs 2018 - 17:11, Çarşamba

eee geçikmiş bir vaatti bu cemil bey paraya dayanamaz hemen kabul etmiştir bu müdürlüğü ahmetle birlikte yapılacak yolsuzlukları kapatmaya insan lazım kadroyu yavaş yavaş kuruyolar uyan ferizli uyuma Habere Git..

Kadir Erkaya15 Mayıs 2018 - 15:07, Salı

Muhtarlık görevini layıkı ile yapan,kooperatifçilik,sosyal ve kültürel alanlarda başarılı çalışmalarına şahit olduğumuz Fethi Tokaç kardeşimizin siyasete atılması,eğitimi,bilgi,beceri ve donanımı ile milletçe görev verilmesi halinde belediye başkanlığı görevini-de en iyi şekilde ifa edeceği inancındayız. Habere Git..

Kamil Şenlendirici14 Mayıs 2018 - 11:34, Pazartesi

demek ki, cemil bey temizlik konussunda çok başarılı biri ve başkan bunu biliyor.oyüzden işin ehli addamı oraya koymuş.elinizi vijdanınıza koyunda söyleyin acaba daha önceki dönemlerde neleri temizlemiştir bu adam ve şimdi gene ona ihtiyaç duyuldu Habere Git..

e d e p y a h u13 Mayıs 2018 - 20:10, Pazar

Vay zavallı ferizlim sen hala çöpte debeleniyorsun, tam bir çürümüşlük, şu hale bir bakarmısınız) kimdi o bingöl müydü çok özgür olduğumuzu söyleyen? “Orada yere tüküremezseniz, burada tükürüyorsunuz” hey gidi sefil yavuz, bizim ferizlide yere tükürmeye fırsat yok. Habere Git..

ak saçlı13 Mayıs 2018 - 09:52, Pazar

gerçektende böyle saçmalık olurmu ya her vatandaşın sizin gibi makam arabaları yada şahsi arabaları yokki kaymakamlıkta rahatınızımı kaçırdılarda geçtiniz bu binaya onu anlamadım sayın müdürlerim sayın milli eğitim müdürüm sayın yetkililer azıcıkta vatandaşı düşünün neolursunuz artık be Habere Git..

Sevil12 Mayıs 2018 - 14:56, Cumartesi

Bu çalışmayı yapan müdür müdür Yardımcısı ve yetkili kişileri gerçek ten tebrik ediyorum dolmuş geçmez minibüs uğramaz bir yeri seçmişler çok muazzam orada 10 öğrenci daha kalsın diye düşünen yok ama kendi rahatlarını düşünen şahıslar var benim arabam yok ben oraya nasıl ulaşacağım ben kimin umrundayım ki kaymakamlık binasında rahatları mı bozuluyordu veya bayrak salladığı için mi oradan atıldı acaba diye güşünmüyor değilim yani siz rahatlığınızı değil ferizliyi ferizlinin eğitimini düşünün heee orada yemek hane de var onu okuttuk her öğle de kaymakamlıktan buraya gelmek zor oluyor en iyisi kurumu burYa getirmek daha iyi oluyor dimi tebrikler gerçekten tebrikler Habere Git..

naci10 Mayıs 2018 - 11:23, Perşembe

Naci Kıral bey ne kadar meraklısın sen öyle koskoca komuta nı arkanda bırakmışsın ayıp Habere Git..

Fatih9 Mayıs 2018 - 20:14, Çarşamba

tavuk ciğeri çıksın gerisi önemli değil balığa gidecez ciğersiz olmaz :) Habere Git..

demokles8 Mayıs 2018 - 10:42, Salı

"Temayül yoklamaları demokrasi örneğidir" demokrasi bizim için bir durak, istediğimiz zaman iner, istediğimiz zaman bineriz diyenlerin sergilediği bu demokrasi şölenine hayran kaldık. adapazarında indiler ankarada binerler artık oyları sayarken Habere Git..

İYİ ve Cesur8 Mayıs 2018 - 10:34, Salı

Sayın Başkan çok yerinde tespitler yapmış tebrikler.kendi fetoculuklarını gizlemek isteyenlerin çamur at izi kalsın diyerek yaptığı herşeyi insanlar görüyor. korkutmayla sindirmyle olmaz bu işler. akp önce çözüm süreci ve feto yapılanması için yargı önünde hesap versin .... Habere Git..

sürücü6 Mayıs 2018 - 19:05, Pazar

Allah mesut etsin. ama konvoyundaki araçların bazıları bizi tehlikeye soktu . Lütfen dikkat Habere Git..

Samet ULU6 Mayıs 2018 - 00:00, Pazar

yakışır tebrikler Habere Git..

hem kel hem fotul5 Mayıs 2018 - 21:16, Cumartesi

"Temayül yoklamaları demokrasi örneğidir" oyları Adapazarı'nda kullan Ankara'da say... Adına da demokrasi örneğidir de gerçekten büyük sefalet. Habere Git..

Kamil5 Mayıs 2018 - 09:20, Cumartesi

Genç arkadaşların heyecanı çok güzel de ileri tarihli hedeflerden önce yakın tarih Türkiye ve Ortadoğu hatta Doğu Avrupa’ya bi baksınlar, şimdilerde onları kaldırdıkları gibi öncesinde de bahsettiğimiz diğer ülkeleri nasıl kandırdıklarını görsünler... Biat edecekleri adamlara dikkat etsinler Habere Git..

ne etli ne sütlü4 Mayıs 2018 - 12:21, Cuma

Gerek sakarya gerekse Türkiye ile alakalı hangi öneride bulunmuş ve çözüm sağlamıştır? günlük siyasi kavgalara girmemiş de uzun dönemli hangi çalımlara engel olmaya çalışmıştır. 2015ten bu yana işe yarar en ufak bir gayret ve işi olmuş mudur acaba sayın vekilin? Habere Git..

Muhaefet29 Nisan 2018 - 20:06, Pazar

Şuraya bir yorum birakmak istiyorum... Hayreett dogrusu nasil oldu da insanlarımız eleştiriye gecmedi Habere Git..

ayşegül28 Nisan 2018 - 09:38, Cumartesi

evet ya ilçe başkanlığında çığır açtı zaten .o yüzden görevden alındı .ben anlamıyorum bu insanları .kendilerine yer bulmak için niye bu kadar çırpınıyolar ..yapamadıkları işlerden alınıyor lar ama ak parti onları milletvekili yapar şimdi Habere Git..

AHMET28 Nisan 2018 - 09:35, Cumartesi

ferizli merkez ve tüm ilçelerden otobüs kalkacak mı acaba ??????? Habere Git..

Halil27 Nisan 2018 - 21:49, Cuma

Yani şimdi milletvekili olma zamanı kim bilir belki tutar. Hayde rastgele. Habere Git..

Fakulte22 Nisan 2018 - 16:10, Pazar

Oradaki 6 ila 7 kisi acikogretim mezunu digerleri teknik 2 yillik ferizliye harita ve insaat teknikerlik bolumumu geldi haberimiz yok.bir ceko mezunu digeri muhendislik vay be ferizli meger kampus olmus.zorla tesekkur boyle olur.hep yalan hep dolan bu is nereye kadar yaaa.... Habere Git..

Kaçak yapilar22 Nisan 2018 - 15:22, Pazar

Cok güzel bir hizmette sayın soğuk siyasetinde bu yalanını yapma.personel sana teşekkür etmedi diye topladım fırçami cektim.bide haberde teşekkür ettirdim desene Ferizli artık senin küçük oyunlarını öğrendi...çünkü teşekkür etmek kapasite meselesi. Onlarda bu kapasite yok sayın soğuk.orada lise mezunlarida var.galiba onlarda mezun olacaklar hayırlı olsun..9 ay da senin yalanlarıni dinleyecek vatandaş..sonra anılarda kalacaksin.. Habere Git..

Hakan Tetik21 Nisan 2018 - 15:52, Cumartesi

Ferizli'ye büyük katkısı olacağını düşünüyorum...CHP üyesi olarak yapılan doğru işi alkışlıyorum...Emeği geçenlere teşekkür ediyorum... Habere Git..

Aydın DURMUŞ21 Nisan 2018 - 08:51, Cumartesi

Bir ferizli li olarak ilçemizin yıllardır yolsuzlukla anılması gerçekten çok üzücü bir durumdur lakin buna ortam sağlayan belediye başkanı da sütten çıkmış ak kaşık değildir. dolayısıyla bu konularda (ateş olmayan yerden duman çıkmaz) atasözü aklıma geliyor.açıklamayı okudum ve en sonunda bir şey dikkatimi çekti ey millet akıllı olun beni eleştirmeyin yoksa mahkemelerde sürünürsünüz demek istemiş ya sayın başkan hodri meydan hadi ver mahkemeye... Habere Git..

mustafa20 Nisan 2018 - 21:11, Cuma

Allah razı olsun emeği geçenlerden. İlçemize 4 yıllık fakültenin gelmesi demek ilçemizin geleceğinin daha parlak olduğunu gösterir. hem Osb lerimiz ile uyumlu bir fakülte. Ahmet başkan getirteceğim diyordu. Allah razı olsun. Habere Git..

ali13 Nisan 2018 - 12:59, Cuma

Kırklareli valisi yaklaşmama kararı verildiği saatlerde Kırklareli üniversitesinde başarı hikayeleri anlatıyormuş herhalde bu olayda başarı hikayesi sayılır Orhan Çitçi icin Habere Git..

hhakan13 Nisan 2018 - 12:37, Cuma

vay be eski Ferizli kaymakamı nelerde becermiş hayret halen valilik makamında oturuyor Habere Git..

Ali HARBİ6 Nisan 2018 - 12:38, Cuma

Okulumuz memuru Ali Kasım'ı kaybetmenin derin üzüntüsü içerisindeyiz. Okul camiası olarak kendisinden çok memnunduk. Kendisi iyilik ve yardımsever insandı. Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun. Geride kalanlara sabırlar versin. Habere Git..

yürrü bee6 Nisan 2018 - 09:30, Cuma

ertan ak.... macırcılık politikası tam gaz devam Habere Git..

farazlı4 Nisan 2018 - 14:06, Çarşamba

Hani Mahmut'u almamışsın yanına... Bu ne pişkinlik yarabbi... Habere Git..

Samet ULU2 Nisan 2018 - 10:38, Pazartesi

Tebrikler Mutluluklar Habere Git..

Samet Ulu28 Mart 2018 - 21:48, Çarşamba

Tebrik ederim evler Ferizli de organize Söğütlü de Habere Git..

YAKUP28 Mart 2018 - 11:13, Çarşamba

SANAYİ OLSU TOPRAK VERİMSİZ Habere Git..

kız tarafı25 Mart 2018 - 16:44, Pazar

Organize sanayi itirazları osb bizim yerlere gelinceye kadar mücadele edeceğiz. biz kızların hakkını devlet bizim hesaplara yatıracak değilmi. yaşasın adalet. Habere Git..

kafamda deli sorular23 Mart 2018 - 15:33, Cuma

milletin zekasıyla alay etmeye devam edin bakalım... iki tane osb diyeceksin bide ardından aşağı sakarya sulama projesi diyeceksin... alakaya maydanoz... ordakilerde kuzu gibi dinleyecek... prensip olarak PLAN lı bir şehir den bahsetmek için sanayi şehri mi, tarım şehri mi olacaksınız karar vermelisiniz.... tarım arazilerini sanayiciye peşkeş çekip sulama projesinden bahsetmek te ne olaki... Ferizlinin gelişmesi için müteahhitler binlerce ferizlide konut yaptı da sn SOĞUK siz ferizli ye ne yaptınız yeni yol mu açtınız, yeni parklarmı yaptınız. Habere Git..

Mustafa ÜSTÜBİ

Gücüne Güvenen Kibirli, Sana Diyorum...

                                          

Arama


Arşivde Ara