Bülbül şehir için konuştu19 Haziran 2018 - 14:32, Salı


arsivler.ferizlide.com/

DOBRA DOBRA!

MHP Milletvekili Adayı Muhammed Levent Bülbül, Sakarya Sivil Toplum Platformu (SASTOP) tarafından düzenlenen, istişare toplantısında şehrin gündemine dair yöneltilen sorulara cevap verdi.

İnşaat Mühendisleri Odası'nda yapılan toplantıda konuşan Bülbül, "Sakarya'nın meselelerini her zaman kendimize önemli bir iş olarak gördük. İl başkanlığı yaptığım son 5 yıldır, meselelere eleştiri getirirken, çözüm taleplerimiz de oldu. Sakarya'da yerel basın çok önemli bir yer tutuyor. Yerel meselelere olan ilgi alaka nedeniyle de daima daha duyarlı olmaya çalıştık" dedi.

"Adapazarı Garı, Adliye Sarayı, Taşeronlar, Asgari Ücret, Şeker Fabrikaları ve Raylı Sistem" konu başlıkları ile yöneltilen sorulara MHP Adayı Bülbül'den yanıtlar şu şekilde geldi:

GAR VE TREN ŞEHRİN PRESTİJİDİR

Garımızın işler hale gelmesi trenin şehir merkezine gelmesi, büyütülecek ve aşılamayacak bir mesele değil. MHP olarak, gerek teşkilat olarak gerekse meclis üyelerimiz aracılığıyla meclis gündemlerinde garın faaliyet göstermesini ve trenin Adapazarı'na gelmesini ifade ettik. Gar, hükümet, adalet sarayları ve ibadethanelerin şehrin merkezini oluşturduğu gerçeği var. Sakarya'da bu zor değil. Alt geçit yapmakla övünen ve yerel yönetimlerinde de bu maharetlerinden her daim bahseden bir iktidarımız var. Şehrimizde de bunu yapmanın zor olmadığı kanaatindeyim. Mithatpaşa'dan itibaren tren yolunun yeraltına alınması, trenin merkeze gelmesini ve hemzemin geçitlerin ortadan kalkmasıyla trafiğin de rahatlamasını temin edecekti. TCDD'nin bunu kabul etmediği ve maliyetli bulduğu ifade ediliyor ancak ben bu konuda çok etkin bir mücadele verildiği kanaatinde değilim. Bu noktada Sakarya adına gerekli mücadele verilmemiştir. Sakarya bir trenin merkeze gelmesini temin edemiyorsa hepimize yazıklar olsun. Eğer trafiğe engel teşkil ediyorsa, Adaray'ın 15 dakikada bir düzenlediği seferleri nasıl izah edebiliriz. Sakarya açısından bir prestij meselesidir. Bu konunun takipçisi olacağımı da ifade ediyorum.

AĞIR BAKIM ARAZİSİ İÇİN TEKLİF

Adliye binası için bizim bir teklifimiz oldu. Ağır Bakım'ın olduğu yer, 130 dönümlük bir arazi. Hemen yanında itfaiyenin olduğu yerde Büyükşehir Belediyesi'nin inşa edildiği, yanında Gümrükönü Vergi Dairesi, onun yanında İstinaf Mahkemesi'nin bulunduğu bir bölgede o 130 dönümlük arazinin Milli Savunma Bakanlığı'ndan alınarak buraya yeni Emniyet Müdürlüğü'nün yeni Valilik binasının ve Adalet Sarayı'nın yapılmasıydı. Pergelin iğneli ucunu bu bölgeye koyduğunuzda şehrimizi tamamen kapsayacak nokta olduğunu da düşünerek, bu araziye bu yapıların yerleşmesini talep ettik. Kimseden ses çıkmadı, biz de bu sessizlik üzerine her halde bu 130 dönüm alan üzerinde başka bir plan, başka bir hayal ve heves söz konusu dedik. Oysa bu arazi Sakarya açısından çok önemli ve bu kamu binalarının buraya yerleşmesi için mücadele edeceğiz. Karaman ve Camili bölgesindeki vatandaşlarımızdan eleştiriler de aldık fakat; Biz bunu söylerken, Sakarya'da tam da şuan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi'nin geleceğinin ifade edildiği bir aşamada veya Sakarya Üniversitesi'nin şuan ki mevcut imkanlarıyla mevcut Valilik Kampüsünün dönüştürülerek, üniversiteye tahsis edilip oranın canlı tutulmasının da temin edilebileceğini de ifade ettik. Şu an ki valilik binasının ulaşım dışında o bölgeye katma değeri yoktur. Şayet Ağır Bakım arazi için teklif ettiğimiz, proje hayata geçirilirse

Sakarya'ya gelecek 100 yılda yapılabilecek en iyi hizmeti ortaya koymuş oluruz. Bu ıska geçilmemesi O arazi elden giderse ve farklı bir amaca tahsis edilirse yazık olur.

TÜM TAŞERONLARA SÖZÜMÜZ VAR

İhtisas alanım iş ve sosyal güvenlik hukuku olan biri olarak ifade edeyim. Taşeronlara özel bir statü verilmiştir. Direkt kadroya alınmaları söz konusu değil. Bir takım haklardan mahrumiyetin önüne geçilmesi sağlanmıştır. Haklarında ve ücretlerinde bir iyileştirme yapılmıştır. Düne göre daha iyi bir düzenlemedir fakat bu şemsiyenin kapsamadığı işçilerimizin şehrimizde de yer aldığını unutmamak lazım. Özellikle hizmet alımı değil, mal alımı ihaleleri üzerinden yapılan sözleşmelerde istihdam edilen personelin bu şemsiyenin dışında kalmış olması sorundur. Sağlık alanında, bilişim alanında, şoförlük ve araç kiralama hizmetlerindeki işçilerimizin de bu kapsama alınması, yeni dönemde bizim önümüzdeki en önemli işlerden biri olacaktır. Milliyetçi Hareket Partisi olarak bunun teminatı olacağımızı ifade ediyoruz. TÜVASAŞ'taki 380 işçimizin de kapsam içine alınmasının takipçisi olacağız.

ASGARİ ÜCRETTEN KESİNTİ OLAMAZ

Milliyetçi Hareket Partisi'nin seçim beyannamesinde yer aldığı şekliyle ifade etmek gerekirse, asgari ücretten vergi alınmamasını taahhüt ediyoruz. Bunun yanı sıra Türk-İş ve çeşitli konfederasyonlarca dile de getirilen çok önemli bir problem var. Bir işçinin Ocak ayında almış olduğu ücretle, Aralık ayında aldığı ücret arasında vergi kesintileri nedeniyle çok ciddi bir farkın olması. Allah'ın izniyle seçilme imkanımız olursa, bu mağduriyeti yüksek sesle dile getirme ve mücadelesini verme arzusundayız. İşçinin ücretindeki azalma kabul edilemeyecek bir durumdur.

ŞEKER OLAYININ TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ

Devletin tüm alanlardan çekildiği bir ekonomi ya da siyasi anlayış içerisinde olmaması gerektiğini ifade ediyoruz. Devletin stratejik alanlarda yerini alarak; Üretime devam etmesi, dengeleyici ve kontrol edici vasfını korumasından yanayız. Bu özelleştirmelerin hızlı biçimde gerçekleşmesi kabul edemediğimiz bir husustur. Bununla alakalı, yeni dönemde ortaya çıkan durumun düzeltilmesi ve ya telafisi için konunun masaya yatırılıp, yeniden değerlendirilmesi gerektiğine inanıyoruz. Sakarya açısından bakıldığında ise, bu döneme kalmadan maalesef, suni krizlerle önce FETÖ'ye kaptırılan ve ardından da belli bir süreç ile satışı gerçekleşen Şeker Fabrikamız gözümüzün önünden kayıp gitti. Bu süreç her yönüyle hukuki incelemeye muhtaçtır. Bu süreç, FETÖ soruşturmalarına dahil olacaksa da olmalıdır. Şeker Fabrikası ve arazisini peşkeş çekme cihetine giden kim varsa hukuk önünde hesap vermelidir. Şahsım ve hareketim adına bu hesabın sorulması için söz veriyorum.

OSMANGAZİ ÖRNEĞİ VE HAFİF RAYLI

Trafik ve raylı sistemde çokça dile getirdiğimiz bir husustur. Ancak maliyetleri karşılamayacağı, ticari bir dönüşün olamayacağı ifade ediliyor. Oysa bu hizmetler devletin özelikle de ilk etapta kar hesabı yapacağı hizmetler değildir. Biz eğer Osmangazi Köprüsü'nü yapıp şuan zararına katlanabiliyorsak ki; Osman Gazi Köprüsü Türkiye'ye için önemli bir yatırım, stratejik bir adımdır. Sakarya'nın gelişmişliği, yaşanabilirliği ve kent vasfına çok önemli katkı sağlayacak raylı sisteme, ilk etapta ve doğrudan maliyet ve kazanç hesabıyla bakmamak lazım. Milliyetçi Hareket Partisi olarak, şehrimiz adına çözüm aranan her sorunun takipçisi olacağımız gibi, şehrimizin gelişimi açısından hayata geçirilmesi gereken her projeye de desteğimiz olur.

İstişare toplantısında Bülbül'ün yanı sıra MHP Sakarya İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, MHP Milletvekili Adayı Mehmet Emin Kaba da yer aldı.

Bu haber toplam 279 defa okundu. Bu haber toplam 0 defa facebook`da paylaşıldı.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

                                          

 

Haber Yorumları

BURHANETTİN ÖNER11 Haziran 2018 - 18:03, Pazartesi

HAYIRLI OLSUN. EMEĞİ GECENLERİ CANI GÖNÜLDEN KUTLARIM. BAYRAM ÖNCESİ ÇOK ÇOK İYİ OLDU.HİZMETE DEVAMMMM... Habere Git..

sakaryalı7 Haziran 2018 - 17:01, Perşembe

boşuna anlatmayın 15 temmuzdaki tepkisizliğini kimseye anlatamaz Aydoğan ARSLAN ne kadar eminsin babanın kızımı bu kadar eminsin Habere Git..

İshak şen7 Haziran 2018 - 15:34, Perşembe

Allah bu birlik ve beraberliğinizi daim etsin. Ferizli Devlet Hastanesinde bir aile ortamı oluşturulan bu yemeği tertip edenlere teşekkür ederiz. Habere Git..

ak saçlı6 Haziran 2018 - 16:58, Çarşamba

SALDIR tektek cevap vermeye gerek yok aslında fesatlığınızdan öleceksiniz neredeyse kıskananlar çatlasın ne diim Habere Git..

SALDIR5 Haziran 2018 - 13:34, Salı

Saldır aksaçlı fatihin fedaisi karamurat; Allah kimseyi yanışı savunacak zelilliğe düşürmesin. Habere Git..

ak saçlı3 Haziran 2018 - 20:26, Pazar

YORUMCU YORMA SEN KENDİNİ CADDEYİ TRAFİĞE KAPATTILAR VATANDAŞA DEĞİL YOKSULA UNDA TOPLADI GÖNDERDİLER BU ŞATAFATLI BİR GÖSTERİ DEĞİL GÖNÜL SOFRASI İNSANLARI SENEDE BİR GÜN BİR ÖĞÜN DE OLSA BİR ARAYA GETİRMEKTİR MESELA BEN HİÇ AYNI SOFRAYA OTURMAYI TAHMİN BİLE EDEMİYECEĞİM İNSANLARLA AYNI SOFRAYA OTURUP İFTAR AÇTIK ÖNCESİNDE HOŞ SOHPETLER ETTİK NE DİR KARDEŞİM SİZİN BU İKTİDAR DÜŞMANLIĞINIZ MUHALEFET YAPMANINDA BİR DOZU VAR SİZ O DOZU İYİCE SANA VE HİÇ BİR ESNAFA KİMSENİN EZİYET VERDİĞİ YOK ŞATAFATA GELİNCE BEN O İFTARDA ŞATAFAT FİLAN GÖRMEDİM İŞİNE BAK İŞİNE Habere Git..

Iftar3 Haziran 2018 - 15:51, Pazar

Iki yil yagmurdan olmadi iptal edildi.bu seferde dedinizki hava durumunu takip etmedinizmi buyuksehirin bu ilceye ne kasti var...niye iftar yapilmiyor.simdi yapildi yine elestiri... size batan bence Ahmet Soguk.hasetinizden catlayin sayin muhalefet. Habere Git..

Yorumcu2 Haziran 2018 - 10:43, Cumartesi

Oy aksaçlı dayım benim. Ben bir esnafım. O haber sitesine mesaj yazanlardan biride benim. Güzel olan ne? Benim yolumu kestiği mi? Bu şehrin bende vatandaşıyım. Bende vergi veriyor çocuk bakıyor, ticaret yapmaya çalışıyorum. Dün insanların maneviyesine dokunup yoksula un toplayacaksın, bugün iftar diye yolu caddeyi sokağı bir gün önceden keserek şatafat gösteri yapacaksın. Yapacaksan yap ta bana eziyet verme kardeşim. Varsa zerre kadar hakkım ki vardır helal etmiyorum. Napçan şimdi aksaçlı dayı? Lakin sizler alıştırıldınız yanlı yalaka basına başkası sizi kesmiyor. Habere Git..

ak saçlı2 Haziran 2018 - 08:49, Cumartesi

SAYIN EDİTÖR İPTAL EDİLMEDEN ÖNCEKİ SENELERDEDE BİR GÜN ÖNCEDEN YANİ BİRGÜN ÖNCE İFTARDAN SONRA CADDE KAPATILIYORDU YANİ ŞU GÜZELİM ORGANİZASYONA ÇAMUR ATMAK İÇİN HABER YAPIYORSUNUZ ONDAN SONRADA BEN HABER YAPTIM BEN HABERCİYİM DİYE GEÇİNİRSİNİZ ÇOK GÜZEL BİR ORGANİZASYON OLDU TABİİ BAZI EKSİKLERİ OLDU AMA OLAĞAN ŞEYLER KUSURSUZ OLACAK DİYE BİRŞEY YOK BENCE MUHALEFET YAPACAĞINIZA,SİYASET YAPACAĞINIZA HABER YAPĞIN HABER BİZ BURAYI HABER SİTESİ OLARAK GÖRÜYORUZ ÇÜNKÜ FARKLI BİR SİTEYSE SÖYLEYİN ONA GÖRE GİRELİM BİZDE BU SİTEYE GERÇİ ŞİMDİ SEN BU YORUMU YAYINLAMASSIN ODA VAR İSTER YAYINLA İSTER MESAJ OLARAK KABUL ET Habere Git..

BURHANETTİN ÖNER29 Mayıs 2018 - 18:42, Salı

SAYIN KAYMAKAMIMIZ. HOŞ GELDİNİZ.GÖREV YERİNİZ HAYIRLI OLSUN İNŞALLAH.KUTLARIZ. Habere Git..

ferizli Küçük Sanayi29 Mayıs 2018 - 12:30, Salı

Vekil Kaymakam bey Hoş Geldiniz hayırlı olsun yeni görev yeriniz Habere Git..

ferizli Küçük Sanayi29 Mayıs 2018 - 12:30, Salı

Vekil Kaymakam bey Hoş Geldiniz hayırlı olsun yeni görev yeriniz Habere Git..

Helal28 Mayıs 2018 - 23:52, Pazartesi

Helal olsun neden satıyorlar ama üniversite yapıyorlar satıyorlar akgölü yaptılar satmadan neler yaptılar onlar zaten belli kapalı pazarları bile var utan Ferizli sattınız satılan yerlerin parası bile nerede açıklama bile yok yürü Söğütlü kim tutar seni utan Ferizli milletvekilleri bile yok artık geri adım başladı... Habere Git..

Komsu26 Mayıs 2018 - 17:10, Cumartesi

Ben bu habere cok guldum yahu o parklari bu hale getiren sizin cocuklariniz degilmi maden xok lazim tasla sopayla kirmayacaksiniz komsularimin cicuklari mahvetti o parki sigara icerler parka atarlar evinizi baktiginiz gibi parka bakmissiniz.takim elbise pesinde galiba ne ukalaca bir cumle bir kere dahi gitmemis belediyeye kslkmis sitem diyor.H.C lek adli vatandas... Habere Git..

Kamil Tursucu24 Mayıs 2018 - 10:48, Perşembe

Milletvekili adayları Ferizli ziyareti demişsiniz ancak aslında akp ferizli ilçe başkanlığı ziyareti demeniz gerekiyordu. salı günü geliyorlar pazara ve esnafa uğramadan gidiyorlar gezecek gücü kendilerinde bulamıyorlarmı niye gezmemişler gücü kaybettiklerinin resmidir Habere Git..

Gel Gez22 Mayıs 2018 - 18:49, Salı

Hadi Şimdi Herkese Veda Yemeği Ver Hadi Şimdi Herkesi Gez Öyle yok ordan yazmak ile hadiyin Ayhan sefer üstün bey ve mustaha isen görelim sizleri sahnede siz bu haberi okuyanlar yorum atmayın sakın bulurlar sizleri tamam mı soğuk soğuk vurur yüzünüze korkarsınız rüzgardan.....z.e.k.i.c.e Diymi vatansever ÇOK Yaşa Habere Git..

FERİZLİLİ16 Mayıs 2018 - 17:11, Çarşamba

eee geçikmiş bir vaatti bu cemil bey paraya dayanamaz hemen kabul etmiştir bu müdürlüğü ahmetle birlikte yapılacak yolsuzlukları kapatmaya insan lazım kadroyu yavaş yavaş kuruyolar uyan ferizli uyuma Habere Git..

Kadir Erkaya15 Mayıs 2018 - 15:07, Salı

Muhtarlık görevini layıkı ile yapan,kooperatifçilik,sosyal ve kültürel alanlarda başarılı çalışmalarına şahit olduğumuz Fethi Tokaç kardeşimizin siyasete atılması,eğitimi,bilgi,beceri ve donanımı ile milletçe görev verilmesi halinde belediye başkanlığı görevini-de en iyi şekilde ifa edeceği inancındayız. Habere Git..

Kamil Şenlendirici14 Mayıs 2018 - 11:34, Pazartesi

demek ki, cemil bey temizlik konussunda çok başarılı biri ve başkan bunu biliyor.oyüzden işin ehli addamı oraya koymuş.elinizi vijdanınıza koyunda söyleyin acaba daha önceki dönemlerde neleri temizlemiştir bu adam ve şimdi gene ona ihtiyaç duyuldu Habere Git..

e d e p y a h u13 Mayıs 2018 - 20:10, Pazar

Vay zavallı ferizlim sen hala çöpte debeleniyorsun, tam bir çürümüşlük, şu hale bir bakarmısınız) kimdi o bingöl müydü çok özgür olduğumuzu söyleyen? “Orada yere tüküremezseniz, burada tükürüyorsunuz” hey gidi sefil yavuz, bizim ferizlide yere tükürmeye fırsat yok. Habere Git..

ak saçlı13 Mayıs 2018 - 09:52, Pazar

gerçektende böyle saçmalık olurmu ya her vatandaşın sizin gibi makam arabaları yada şahsi arabaları yokki kaymakamlıkta rahatınızımı kaçırdılarda geçtiniz bu binaya onu anlamadım sayın müdürlerim sayın milli eğitim müdürüm sayın yetkililer azıcıkta vatandaşı düşünün neolursunuz artık be Habere Git..

Sevil12 Mayıs 2018 - 14:56, Cumartesi

Bu çalışmayı yapan müdür müdür Yardımcısı ve yetkili kişileri gerçek ten tebrik ediyorum dolmuş geçmez minibüs uğramaz bir yeri seçmişler çok muazzam orada 10 öğrenci daha kalsın diye düşünen yok ama kendi rahatlarını düşünen şahıslar var benim arabam yok ben oraya nasıl ulaşacağım ben kimin umrundayım ki kaymakamlık binasında rahatları mı bozuluyordu veya bayrak salladığı için mi oradan atıldı acaba diye güşünmüyor değilim yani siz rahatlığınızı değil ferizliyi ferizlinin eğitimini düşünün heee orada yemek hane de var onu okuttuk her öğle de kaymakamlıktan buraya gelmek zor oluyor en iyisi kurumu burYa getirmek daha iyi oluyor dimi tebrikler gerçekten tebrikler Habere Git..

naci10 Mayıs 2018 - 11:23, Perşembe

Naci Kıral bey ne kadar meraklısın sen öyle koskoca komuta nı arkanda bırakmışsın ayıp Habere Git..

Fatih9 Mayıs 2018 - 20:14, Çarşamba

tavuk ciğeri çıksın gerisi önemli değil balığa gidecez ciğersiz olmaz :) Habere Git..

demokles8 Mayıs 2018 - 10:42, Salı

"Temayül yoklamaları demokrasi örneğidir" demokrasi bizim için bir durak, istediğimiz zaman iner, istediğimiz zaman bineriz diyenlerin sergilediği bu demokrasi şölenine hayran kaldık. adapazarında indiler ankarada binerler artık oyları sayarken Habere Git..

İYİ ve Cesur8 Mayıs 2018 - 10:34, Salı

Sayın Başkan çok yerinde tespitler yapmış tebrikler.kendi fetoculuklarını gizlemek isteyenlerin çamur at izi kalsın diyerek yaptığı herşeyi insanlar görüyor. korkutmayla sindirmyle olmaz bu işler. akp önce çözüm süreci ve feto yapılanması için yargı önünde hesap versin .... Habere Git..

sürücü6 Mayıs 2018 - 19:05, Pazar

Allah mesut etsin. ama konvoyundaki araçların bazıları bizi tehlikeye soktu . Lütfen dikkat Habere Git..

Samet ULU6 Mayıs 2018 - 00:00, Pazar

yakışır tebrikler Habere Git..

hem kel hem fotul5 Mayıs 2018 - 21:16, Cumartesi

"Temayül yoklamaları demokrasi örneğidir" oyları Adapazarı'nda kullan Ankara'da say... Adına da demokrasi örneğidir de gerçekten büyük sefalet. Habere Git..

Kamil5 Mayıs 2018 - 09:20, Cumartesi

Genç arkadaşların heyecanı çok güzel de ileri tarihli hedeflerden önce yakın tarih Türkiye ve Ortadoğu hatta Doğu Avrupa’ya bi baksınlar, şimdilerde onları kaldırdıkları gibi öncesinde de bahsettiğimiz diğer ülkeleri nasıl kandırdıklarını görsünler... Biat edecekleri adamlara dikkat etsinler Habere Git..

ne etli ne sütlü4 Mayıs 2018 - 12:21, Cuma

Gerek sakarya gerekse Türkiye ile alakalı hangi öneride bulunmuş ve çözüm sağlamıştır? günlük siyasi kavgalara girmemiş de uzun dönemli hangi çalımlara engel olmaya çalışmıştır. 2015ten bu yana işe yarar en ufak bir gayret ve işi olmuş mudur acaba sayın vekilin? Habere Git..

Muhaefet29 Nisan 2018 - 20:06, Pazar

Şuraya bir yorum birakmak istiyorum... Hayreett dogrusu nasil oldu da insanlarımız eleştiriye gecmedi Habere Git..

ayşegül28 Nisan 2018 - 09:38, Cumartesi

evet ya ilçe başkanlığında çığır açtı zaten .o yüzden görevden alındı .ben anlamıyorum bu insanları .kendilerine yer bulmak için niye bu kadar çırpınıyolar ..yapamadıkları işlerden alınıyor lar ama ak parti onları milletvekili yapar şimdi Habere Git..

AHMET28 Nisan 2018 - 09:35, Cumartesi

ferizli merkez ve tüm ilçelerden otobüs kalkacak mı acaba ??????? Habere Git..

Halil27 Nisan 2018 - 21:49, Cuma

Yani şimdi milletvekili olma zamanı kim bilir belki tutar. Hayde rastgele. Habere Git..

Fakulte22 Nisan 2018 - 16:10, Pazar

Oradaki 6 ila 7 kisi acikogretim mezunu digerleri teknik 2 yillik ferizliye harita ve insaat teknikerlik bolumumu geldi haberimiz yok.bir ceko mezunu digeri muhendislik vay be ferizli meger kampus olmus.zorla tesekkur boyle olur.hep yalan hep dolan bu is nereye kadar yaaa.... Habere Git..

Kaçak yapilar22 Nisan 2018 - 15:22, Pazar

Cok güzel bir hizmette sayın soğuk siyasetinde bu yalanını yapma.personel sana teşekkür etmedi diye topladım fırçami cektim.bide haberde teşekkür ettirdim desene Ferizli artık senin küçük oyunlarını öğrendi...çünkü teşekkür etmek kapasite meselesi. Onlarda bu kapasite yok sayın soğuk.orada lise mezunlarida var.galiba onlarda mezun olacaklar hayırlı olsun..9 ay da senin yalanlarıni dinleyecek vatandaş..sonra anılarda kalacaksin.. Habere Git..

Hakan Tetik21 Nisan 2018 - 15:52, Cumartesi

Ferizli'ye büyük katkısı olacağını düşünüyorum...CHP üyesi olarak yapılan doğru işi alkışlıyorum...Emeği geçenlere teşekkür ediyorum... Habere Git..

Aydın DURMUŞ21 Nisan 2018 - 08:51, Cumartesi

Bir ferizli li olarak ilçemizin yıllardır yolsuzlukla anılması gerçekten çok üzücü bir durumdur lakin buna ortam sağlayan belediye başkanı da sütten çıkmış ak kaşık değildir. dolayısıyla bu konularda (ateş olmayan yerden duman çıkmaz) atasözü aklıma geliyor.açıklamayı okudum ve en sonunda bir şey dikkatimi çekti ey millet akıllı olun beni eleştirmeyin yoksa mahkemelerde sürünürsünüz demek istemiş ya sayın başkan hodri meydan hadi ver mahkemeye... Habere Git..

mustafa20 Nisan 2018 - 21:11, Cuma

Allah razı olsun emeği geçenlerden. İlçemize 4 yıllık fakültenin gelmesi demek ilçemizin geleceğinin daha parlak olduğunu gösterir. hem Osb lerimiz ile uyumlu bir fakülte. Ahmet başkan getirteceğim diyordu. Allah razı olsun. Habere Git..

ali13 Nisan 2018 - 12:59, Cuma

Kırklareli valisi yaklaşmama kararı verildiği saatlerde Kırklareli üniversitesinde başarı hikayeleri anlatıyormuş herhalde bu olayda başarı hikayesi sayılır Orhan Çitçi icin Habere Git..

hhakan13 Nisan 2018 - 12:37, Cuma

vay be eski Ferizli kaymakamı nelerde becermiş hayret halen valilik makamında oturuyor Habere Git..

Ali HARBİ6 Nisan 2018 - 12:38, Cuma

Okulumuz memuru Ali Kasım'ı kaybetmenin derin üzüntüsü içerisindeyiz. Okul camiası olarak kendisinden çok memnunduk. Kendisi iyilik ve yardımsever insandı. Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun. Geride kalanlara sabırlar versin. Habere Git..

yürrü bee6 Nisan 2018 - 09:30, Cuma

ertan ak.... macırcılık politikası tam gaz devam Habere Git..

farazlı4 Nisan 2018 - 14:06, Çarşamba

Hani Mahmut'u almamışsın yanına... Bu ne pişkinlik yarabbi... Habere Git..

Samet ULU2 Nisan 2018 - 10:38, Pazartesi

Tebrikler Mutluluklar Habere Git..

Samet Ulu28 Mart 2018 - 21:48, Çarşamba

Tebrik ederim evler Ferizli de organize Söğütlü de Habere Git..

YAKUP28 Mart 2018 - 11:13, Çarşamba

SANAYİ OLSU TOPRAK VERİMSİZ Habere Git..

kız tarafı25 Mart 2018 - 16:44, Pazar

Organize sanayi itirazları osb bizim yerlere gelinceye kadar mücadele edeceğiz. biz kızların hakkını devlet bizim hesaplara yatıracak değilmi. yaşasın adalet. Habere Git..

kafamda deli sorular23 Mart 2018 - 15:33, Cuma

milletin zekasıyla alay etmeye devam edin bakalım... iki tane osb diyeceksin bide ardından aşağı sakarya sulama projesi diyeceksin... alakaya maydanoz... ordakilerde kuzu gibi dinleyecek... prensip olarak PLAN lı bir şehir den bahsetmek için sanayi şehri mi, tarım şehri mi olacaksınız karar vermelisiniz.... tarım arazilerini sanayiciye peşkeş çekip sulama projesinden bahsetmek te ne olaki... Ferizlinin gelişmesi için müteahhitler binlerce ferizlide konut yaptı da sn SOĞUK siz ferizli ye ne yaptınız yeni yol mu açtınız, yeni parklarmı yaptınız. Habere Git..

Mustafa ÜSTÜBİ

Gücüne Güvenen Kibirli, Sana Diyorum...

                                          

Arama


Arşivde Ara